Αγαπητοί γονείς

Το Σάββατο 14 Νοεμβρίου στο Ναό των Διδακτηρίων τησ Σχολής μας θα πραγματοποιηθεί η τελετή της ρασοφορίας των νέων μαθητών. Μετά το πέρας της ρασοφορίας θα παραγματοποιηθεί δεξίωση που οργανώνεται από την επιτροπή γονέων του σχολείου, στην τραπεζαρία της Σχολής. Από όσους παρευρεθούν θα θέλαμε να φέρετε μια σπιτική λιχουδιά για εσάς και αν έχετε διάθεση να φιλέψετε και τους καινούριους σας φίλους. Ελπίζουμε η τραπεζαρία της σχολής να γεμίσει με γονείς που θα απολαύσουν σπιτικές λιχουδιές με μουσική, καλή παρέα και διάθεση.

Προς ενημέρωση σας στη γιορτή γνωριμίας θα βρίσκεται και η ταμίας του συλλόγου για όσους γονείς έχουν τη δυνατότητα και δεν μπόρεσαν ακόμα να δώσουν τη συνεισφορά των 10 ευρώ για το ταμείο του συλλόγου.

Ελπίζουμε να σας δούμε όλους εκεί.

Δηλώσεις συμμετοχής στην επιτροπή γονέων. Παναγιώτης Δορλής: 6956036867. Μάρθα Καρούσου: 6956037187. Παρακαλείσθε να απαντήσετε  έως την Τρίτη 10/11 το μεσημέρι.

Με εκτίμηση,

Η επιτροπή γονέων του Ριζαρείου Λυκείου