ΡΙΖΑΡΕΙΟΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ 2014 – 2015
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΪΟΥ – ΙΟΥΝΙΟΥ 2015

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΤΑΞΗ Α

ΤΑΞΗ Β

ΤΑΞΗ Γ

ΤΡΙΤΗ

19-5-2015

ΑΡΧΑΙΑ         8:30-10:30

 

ΦΥΣΙΚΗ (ΚΑΤ)               8:30-10:30

ΚΟΙΝ/ΓΙΑ (ΚΑΤ)               8:30-10:30

 

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ                       ΓΛΩΣΣΑ  (ΚΑΤ)                    8:30-10:30   ●

ΠΕΜΠΤΗ

21-5-2015

ΧΗΜΕΙΑ        8:30-10:30

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ                    8:30-10:30

 

ΤΡΙΤΗ

26-5-2015

ΦΥΣΙΚΗ         8:30-10:30

 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΚΑΤ) 

ΑΡΧΑΙΑ (ΚΑΤ)

8:30-10:30

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓ/ΝΙΑ 8:30-10:30    ●                              

ΠΕΜΠΤΗ

28-5-2015

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ        8:30-10:30

ΑΡΧΑΙΑ (ΓΕΝ. ΠΑΙΔ.)                   8:30 – 10:30

ΑΡΧΑΙΑ (ΚΑΤ)               8:30-10:30   ●

ΤΡΙΤΗ

2-6-2015

ΑΛΓΕΒΡΑ       8:30-10:30

 

ΙΣΤΟΡΙΑ                          8:30-10:30

 

ΛΑΤΙΝΙΚΑ                          8:30-10:30  ●                         

ΤΕΤΑΡΤΗ

3-6-2015

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ  8:30-10:30

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ                             8:30 – 10:30

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΚΑΤ)                    8:30-10:30   ●

ΠΕΜΠΤΗ

4-6-2015

 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ                       8:30 – 10:30

ΑΡΧΑΙΑ (ΓΕΝ.ΠΑΙΔ.)            8:30-10:30

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

5-6-2015

ΒΙΟΛΟΓΙΑ     8:30-10:30

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ             8:30 – 10:30

ΑΓΓΛΙΚΑ                             8:30-10:30

 

 ΔΕΥΤΕΡΑ

8-6-2015

 

ΙΣΤΟΡΙΑ        8:30-10:30

 

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΓΕΝ.ΠΑΙΔ.)  8:30-10:30

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΓΕΝ. ΠΑΙΔ.)  8:30-10:30

 

ΤΡΙΤΗ

9-6-2015

ΑΓΓΛΙΚΑ       8:30-10:30

 

ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ               8:30-10:30

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ                   8:30-10:30

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

10-6-2015

 

 

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ                  8:30-10:30

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΓΕΝ.ΠΑΙΔ.)       8:30-10:30

ΠΕΜΠΤΗ

11-6-2015

ΒΙΒΛΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ 8:30-10:30

ΧΗΜΕΙΑ (ΓΕΝ. ΠΑΙΔ.)     8:30-10:30

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ                 8:30-10:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

12-6-2015

ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ 8:30-10:30

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ                        8:30 – 10:30

ΦΥΣΙΚΗ (ΓΕΝ. ΠΑΙΔ.)        8:30-10:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

15-6-2015

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ   8:30-10:30

ΑΛΓΕΒΡΑ                       8:30-10:30

 

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΓΕΝ. ΠΑΙΔ.)        8:30-10:30

ΤΡΙΤΗ

16-6-2015

 

 

ΦΥΣΙΚΗ (ΓΕΝ. ΠΑΙΔ.)     8:30-10:30

ΕΚΚΛ/ΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ              8:30-10:30

ΤΕΤΑΡΤΗ

17-6-2015

 

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ  8:30-10:30

 

ΑΓΓΛΙΚΑ                        8:30-10:30

 

ΠΑΤΕΡΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ             8:30-10:30

 

ΠΕΜΠΤΗ

18-6-2015

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 8:30-10:30

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ               8:30-10:30

ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (ΓΕΝ. ΠΑΙΔ.)    8:30-10: 30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

19-6-2015

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

 

● Μαθήματα Πανελληνίων που εξετάζονται ενδοσχολικά.